قوانین و مقررات استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کالاگیل
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی کالاگیل به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌ سایت فروشگاه اینترنتی کالاگیل و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کالاگیل از سوی کاربر است،
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی کالاگیل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی کالاگیل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کالاگیل اقدام نماید
حق مالکیت مادی و معنوی
کلیه محتوای در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی کالاگیل، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی کالاگیل جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی کالاگیل محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار فروشگاه اینترنتی کالاگیل است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی کالاگیل محفوظ می‏‌دارد.
اختیارات فروشگاه
فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید.
سایت کالاگیل به جز آدرس www.kalagil.ir هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتیکه سایت بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام کالاگیل استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی کالاگیل استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی کالاگیل ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی کالاگیل به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی کالاگیل برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید، در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی کالاگیل را در پروفایل خود لغو کنند. توجه داشته باشید که تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی کالاگیل از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند، بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی کالاگیل ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی کالاگیل است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@kalagil.com اطلاع دهید.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
فروشگاه اینترنتی کالاگیل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی کالاگیل متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد، در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی کالاگیل ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.